WERTYKULATORY I AERATORY

Przygotuj swój trawnik po sezonie zimowym i ciesz się świeżą, zieloną murawą już tej wiosny. Pomogą Ci w tym wertykulatory i aeratory elektryczne lub spalinowe. Sięgnij po sprawdzone urządzenia marek Stiga oraz Powermat

Wertykulatory i aeratory

Odśwież swój trawnik z wertykulatorami ze sklepu KT-24. 

Rodzaj zasilania

Elektryk czy spalinówka?

W zależności od wielkości posiadanego trawnika oraz własnych preferencji można zdecydować się na zakup wertykulatora elektrycznego bądź spalinowego. Do mniejszej murawy dedykowane są urządzenia elektryczne, jak np. seria modeli SV od producenta Stiga. Dla większych obszarów dedykowane są urządzenia spalinowe, które bez ograniczeń spowodowanych przewodem elektrycznym zapewnią optymalną i równomierną aerację i wertykulację.

Szerokość robocza

Krótszy czas wykonania pracy

Szerokość robocza przekłada się przede wszystkim na krótszy czas wykonania pracy. Z dostępnych w ofercie sklepu kt-24.eu można wyróżnić urządzenia o dwóch stopniach szerokości:

  • 32 cm
  • 38 cm

Dobór zależy tak naprawdę od naszych preferencji, jednak im większy trawnik, tym sugerowana większa szerokość robocza.

Regulacja głębokości pracy

Dla każdego gatunku trawy

Decydując się na zakup wertykulatora warto przyjrzeć się dostępnej regulacji głębokości pracy. W zależności od parametrów mocy urządzenia, producenci oferują zakresy wysokości:

  • -6 / +4 mm
  • -13 / +4 mm
  • -8 / +14 mm
  • -12 / +8 mm

Choć każdy z oferowanych przez producentów zakresów pracy gwarantuje dokładną aerację i wertykulację, większy zakres oferuje lepsze dostosowanie pracy do gatunku i stanu trawnika.

Większość z oferowanych w sklepie KT-24 urządzeń posiada centralną regulację głębokości pracy, co ułatwia zmianę wysokości i skraca jej czas w trakcie przejazdu urządzenia. 

Jakość wykonania

Wertykulator na lata

Oczywistym jest, że zakup wertykulatora powinien być dokonany z myślą o wysokiej jakości wykonania, która przekłada się na długą żywotność. Dobrane do oferty sklepu kt-24.eu urządzenia odznaczają się znikomym stopniem awaryjności oraz wysoką klasą wykonania.

Dla urządzeń elektrycznych nad trwałością i bezpieczeństwem czuwać będzie znana na całym świecie marka Stiga. Modele SV 213 E oraz SV 415 E to bestsellery wśród wertykulatorów elektrycznych, cieszące się rokrocznie ogromnym zainteresowaniem konsumentów. Alternatywą może być również ultra-wydajny model PM-AWE-2600T firmy Powermat, słynący z mocnych silników i doskonałego stosunku ceny do jakości.

W ofercie urządzeń spalinowych dostępne są polskie marki Powermat oraz Kanwod - producenci elektronarzędzi oraz sprzętów ogrodowych, cenieni w branży oraz znani z przemyślanych rozwiązań.

Produkt dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.