Nagrzewnica elektryczna farelka 3 kW Kanwod Sibir do warsztatu, piwnicy, garażu i magazynu
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - moc 3 kW z regulatorem
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - tył obudowy z osłoną wentylatora
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - gruba grzałka z miedzi i stali nierdzewnej
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - uchwyt do wygodnego transportu
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - wbudowany termostat
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - gumowe podkładki stabilizujące podstawę
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - farelka do warsztatu i domu
 • Wyprzedaż!
 • -27,00 zł
Nagrzewnica elektryczna farelka 3 kW Kanwod Sibir do warsztatu, piwnicy, garażu i magazynu
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - moc 3 kW z regulatorem
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - tył obudowy z osłoną wentylatora
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - gruba grzałka z miedzi i stali nierdzewnej
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - uchwyt do wygodnego transportu
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - wbudowany termostat
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - gumowe podkładki stabilizujące podstawę
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - farelka do warsztatu i domu

NAGRZEWNICA ELEKTRYCZNA KANWOD SIBIR

Nagrzewnice elektryczne to nie tylko sposób na szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczeń, ale również obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Nie bez powodu więc rozwiązania te z roku na rok cieszę się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. Model nagrzewnicy elektrycznej Kanwod SIBIR to mocne i wydajne urządzenie grzewcze przeznaczone zarówno dla domów, jak również warsztatów, garaży czy biurowców. Do najmocniejszych stron piecyka należą:

 • bardzo wysoka moc grzewcza 3 kW,
 • możliwość regulacji mocy grzewczej w zakresie 30-3000 W,
 • przepływ powietrza aż do 280 l/m³,
 • zintegrowany termostatem,
 • zabezpieczenie przed przegrzaniem,
 • możliwość chłodnego nawiewu,
 • wydajność pracy dla powierzchni do 40m²,
 • brak zużywania tlenu do dogrzania pomieszczenia.
Produkt chwilowo niedostępny
132,00 zł 159,00 zł -27,00 zł
Brutto

Opis

Pogromca mrozów - nagrzewnica elektryczna Kanwod SIBIR

This is the heading

This is the heading

This is the heading

This is the heading

This is the heading

Nagrzewnice elektryczne to proste w działaniu, acz niezwykle wydajne i efektywne urządzenia grzewcze. Do ich największych zalet należą szybkie nagrzewanie oraz wyższe bezpieczeństwo użytkowania niż rozwiązania oparte o zasilanie gazowe. Nie bez powodu więc coraz więcej konsumentów stawia na elektryczne nagrzewnice, ciesząc się optymalnym ciepłem w chłodne,  mroźne dni. Najwyższą efektywność zapewni z całą pewnością Kanwod Sibir - rewelacyjna nagrzewnica z silnikiem o mocy 3000 W.

Sprawdzony model urządzenia od polskiego producenta przede wszystkim oferuje niezwykle wysoki parametr grzewczy z wbudowanym termostatem oraz 3-stopniową regulacją stopnia mocy. Pozwala to na precyzyjne dostosowanie emitowanej temperatury do docelowego pomieszczenia i własnych preferencji. Użytkowanie nagrzewnicy Kanwod Sibir jest również w pełni bezpieczne dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oraz zastosowanym zabezpieczeniom termicznym. Tym samym urządzenie rokrocznie trafia do rzeszy kolejnych zadowolonych konsumentów. Czy będziesz jednym z nich?

Efektywność 3000 W mocy z regulacją

W modelu Sibir pierwsze skrzypce zdecydowanie gra wysoka moc urządzenia z 3-stopniową regulacją. 3000 W pozwala swobodnie ogrzać pomieszczenia o powierzchni do 40 m². Grzałka wykonana została ze specjalnego wzmocnionego stopu miedzi oraz stali nierdzewnej, co przekłada się na lepsze przewodnictwo ciepła i szybkie nagrzanie.

Uzupełnieniem dla wysokich parametrów grzewczych urządzenia jest możliwość regulacji stopnia mocy oraz nawiewu. Poprzez pokrętło na obudowie możliwe jest idealne dopasowanie temperatury do własnych preferencji, a także pełna kontrola wydatków przeznaczonych na ogrzewanie pomieszczeń.

Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - moc 3 kW z regulacją

Wbudowany termostat dla utrzymania temperatury

Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - wbudowany termostat

Kanwod Sibir posiada na pokładzie wbudowany termostat, gwarantujący utrzymanie temperatury przy zmiennych warunkach. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu można wykluczyć konieczność częstego konfigurowania ustawień.

Funkcja ta znajduje szczególne zastosowanie w przypadku pomieszczeń często wietrzonych bądź mających częsty kontakt z zewnętrznym chłodnym powietrzem.

Wysokie bezpieczeństwo działania

Kupując urządzenia grzewcze wielu użytkowników zwraca uwagę na zastosowane zabezpieczenia. Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir zawiera rozwiązania oraz atest CE, które dają pewność bezpiecznego korzystania z urządzenia.

Wbudowany czujnik temperatury chroni silnik przed przegrzaniem, nie tylko zapewniając wyższą żywotność podzespołów, ale również chroniąc użytkowników przed nadmierną emisją ciepła i ryzykiem wystąpienia pożarów. Zastosowany mechanizm grzewczy jest też - w porównaniu z rozwiązaniami zasilanymi gazem - przyjazny dla zdrowia, przez co można go bez obaw stosować w pomieszczeniach domowych i dziecięcych.

Pod kątem bezpieczeństwa świetnie przemyślana została również konstrukcja, którą nie tylko wykonano z trwałych materiałów, ale również zabezpieczono dostęp do grzewczych podzespołów oraz wiatraka poprzez specjalną osłonę. Niweluje to tym samym ryzyko poparzeń oraz skaleczeń.

Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - zabezpieczenie termiczne i konstrukcyjne

Praktyczna i cicha w użytkowaniu

Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - cicha praca i lekka konstrukcja

Choć wygląd i parametry urządzenia mogą wskazywać na przeznaczenie warsztatowe, nagrzewnica Kanwo Sibir doskonale sprawdza się przy ogrzewaniu pomieszczeń takich jak pokoje mieszkalne czy gabinety lekarskie. Wpływ na to mają dwa czynniki:

 • lekka konstrukcja - ułatwia transport nagrzewnicy z jednego miejsca w drugie, gdzie w danej chwili jest najbardziej potrzebne
 • cicha praca - niższy poziom generowanego hałasu wpływa na komfort użytkowania, pozwalając swobodnie oglądać ulubiony serial, czytać książki czy zapewniając niezakłócony sen dziecku

Nagrzewnica elektryczna Sibir - ogrzewanie na ostre mrozy

Model Kanwod Sibir stoi niezwykle wysoką, sięgającą 3 kW mocą. Tak duży parametr grzewczy pozwala swobodnie ogrzać pomieszczenie o 40 m², radząc sobie nawet w warunkach niższych temperatur niż rozwiązania konkurencyjne. Dodatkowa funkcja 3-stopniowej regulacji mocy umożliwia dostosowanie poziomu grzewczego do warunków w pomieszczeniu lub własnych preferencji.

Dzięki niezbędnym rozwiązaniom zabezpieczającym, korzystanie z nagrzewnicy Sibir jest w pełni bezpieczne, a samo zasilanie elektryczne przyjazne dla zdrowia. Lekka konstrukcja ułatwia też transport urządzenia w inne miejsca, przez co Kanwod Sibir doskonale sprawdzi się przy dogrzewaniu:

 • mieszkań,
 • domów jednorodzinnych,
 • warsztatów,
 • garaży,
 • piwnic,
 • pracowni,
 • domków letniskowych,
 • sklepów,
 • salonów usługowych,
 • gabinetów lekarskich,
 • biurowców,
 • hali magazynowych i produkcyjnych.
Nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir - efektywne ogrzewanie warsztatów i pracowni

Szczegóły produktu

Rodzaj gwarancji
door to door

W zestawie

 • nagrzewnica elektryczna Kanwod Sibir
 • instrukcja obsługi

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.