Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus z kompletem dyszą kątowych i środkami czyszczącymi
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - półprofesjonalna myjka z pompą mosiężną i silnikiem indukcyjnym
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - zwijacz aktywny ze zbiornikiem na chemię i metalowa lanca ciśnieniowa
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - wysokiej jakości wykonanie i profesjonalne wyposażenie
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus z kompletem dyszą kątowych i środkami czyszczącymi
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - półprofesjonalna myjka z pompą mosiężną i silnikiem indukcyjnym
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - zwijacz aktywny ze zbiornikiem na chemię i metalowa lanca ciśnieniowa
Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - wysokiej jakości wykonanie i profesjonalne wyposażenie
MYJKA CIŚNIENIOWA LAVOR VERTIGO 28 PLUS

MYJKA CIŚNIENIOWA LAVOR VERTIGO 28 PLUS

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus Italia to model skrojony na miarę potrzeb bardziej wymagających użytkowników. Doskonała specyfikacja techniczna oraz solidne, profesjonalne wykonanie stawiają włoską myjkę ponad standardowe modele serii domowych. Do najważniejszych cech urządzenia należą:

 • trwały i mocny silnik indukcyjny,
 • moc 2800 W,
 • pompa mosiężna,
 • ciśnienie robocze do 160 bar,
 • przepływ wody do 510 l/h,
 • czas pracy do 50 minut,
 • system filtracji wody,
 • system samossący wody,
 • zwijacz aktywny na wąż,
 • gumowy zbrojony wąż
 • zestaw zatrzaskowych dysz kątowych,
 • duży zbiornik na chemię.
Produkt chwilowo niedostępny
1 529,00 zł
Brutto

Opis

Lavor Vertigo 28 Plus - o krok przed serią PRO

This is the heading

This is the heading

This is the heading

This is the heading

This is the heading

Lavor Vertigo 28 Plus to myjka ciśnieniowa dość mocno wyróżniająca się na tle innych modeli linii domowej włoskiego producenta. Wszystko za sprawą mosiężnej pompy, silnika indukcyjnego, parametrów mycia oraz wykonania. Model Vertigo 28 Plus to zmyślne połączenie cech myjkek ciśnieniowej "domowej" oraz profesjonalnej. W efekcie otrzymujemy solidne urządzenie w doskonałej cenie wraz z pozwalającym na swobodne, staranne wykonanie prac przydomowych ciśnieniem do 160 bar, przepływem 510 l/h, oraz wykonaniem podzespołów i akcesoriów gwarantujących najwyższą żywotność. Planując zakup myjki ciśnieniowej dla domu na lata, warto rozważyć zakup Lavor Vertigo 28 Plus, poprzedzającego serię PRO!

Półprofesjonalna myjka z indukcją i mosiężną pompą

Sercem sukcesu Vertigo 28 Plus są wysokiej jakości podzespoły myjki ciśnieniowej z pompą mosiężną i silnikiem indukcyjnym na czele. W praktyce oznacza to wyższą żywotność urządzenia oraz dłuższy czas pracy, przekraczający 60 minut! Parametry myjki ciśnieniowej Lavor Vertigo 28 Plus pozwalają na swobodne wykonanie przydomowych prac takich jak mycie elewacji, kostki brukowej czy samochodu - odpowiada za to ciśnienie do 160 bar oraz przepływ wody 510 l/h.

Wysokiej klasy podzespoły pozwalają wykonać pracę dokładniej i bez robienia przerw. Mosiężna pompa to również większe możliwości w kwestii zakresu powierzchni roboczej. Tym samym myjka ciśnieniowa Vertigo 28 Plus to idealne rozwiązanie dla bardziej wymagających użytkowników, poszukujących półprofesjonalnego urządzenia w klasie HOME.

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - silnik indukcyjny i mosiężna pompa

Bezpieczeństwo i wydajność urządzenia

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - zabezpieczenia termiczne i auto stop

Model Vertigo 28 Plus gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania myjki ciśnieniowej, wliczając w to przede wszystkim ochronę podzespołów. Dzięki zastosowanym mechanizmom kontrolnym, zabezpieczone są poszczególne elementy wrażliwe na wysokie temperatury i przeciążenia. Przebiega to w następujący sposób:

 • HEAT CONTROL - system stanowiący zabezpieczenie termiczne; po wykryciu wysokiej i niebezpiecznej dla ciągłości pracy temperatury praca urządzenia zostaje całkowicie wstrzymana
 • AUTO STOP - pistoletu, poprzez komunikację z silnikiem, uruchamia myjkę ciśnieniową przy przytrzymanym spuście, po jego zwolnieniu praca silnika zostaje zatrzymana; system ten chroni silnik wraz z podzespołami przed przeciążeniami, pozwala również zaoszczędzić energię elektryczną

Wyposażenie na poziomie PRO

Wyposażenie myjki ciśnieniowej Vertigo 28 Plus stoi na bardzo wysokim, wręcz profesjonalnym poziomie. Spotykane w urządzeniach serii PRO metalowe łączenia zatrzaskowe lancy z dyszami to gwarancja najwyższej trwałości i efektywności. Do dyspozycji przez producenta oddane zostało aż 6 dysz, w tym jedna rotacyjna. Pięć dysz kątowych charakteryzuje się inną szerokością strumienia wody, dostosowana do mycia innych powierzchni - im węższy kąt, tym mocniejsza wiązka wody.

Dysza rotacyjna, jako uzupełnienie pięciu wymiennych końcówek, działa na zasadzie wprawiania w ruch wirowy wody, zwiększając jej efektywność mycia. Z tego też względu zalecana jest do usuwania trudnych zabrudzeń z trwałych powierzchni takich jak kostka brukowa czy metalowe narzędzia. Należy przy tym wystrzegać się korzystania z dyszy turbo przy czyszczeniu powierzchni delikatnych z uwagi na wysokie ryzyko uszkodzenia (np. karoseria samochodowa lub elewacje budynków).

Na wyposażeniu myjki ciśnieniowej Lavor Vertigo 28 Plus znajduje się również zbrojony, 8-metrowy gumowy wąż wysokociśnieniowy. Owinięty na praktycznym bębnie, przewód ten charakteryzuje się wyższą żywotnością i elastycznością, co dodatkowo ułatwia pracę.

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - profesjonalne wyposażenie

System filtracji i poboru zewnętrznego wody

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - system filtracji wody

Lavor Vertigo 28 Plus to myjka ciśnieniowa oferująca użytkownikom wygodny system poboru wody z zewnętrznego zbiornika, wsparty systemem filtracji. Korzyści płynące z zastosowanej funkcji są ogromne, znika bowiem problem z zapewnieniem dojścia i podłączenia do sieci wodociągowej. Tym samym można z myjką ciśnieniową udać się w każde miejsce przy domu, bez długich węży i przedłużek.

System poboru wody z zewnętrznego zbiornika (np. wiadra), choć wygodny, naraża urządzenie na przedostanie się niebezpiecznych dla pompy i podzespołów mikrocząsteczek. Z tego też względu do myjki ciśnieniowej dołączono specjalny filtr wody, który zatrzymuje zanieczyszczenia wydłużając tym samym żywotność urządzenia. 

Pojemny zbiornik na detergent

Lavor Vertigo 28 Plus daje możliwość swobodnego mycia przy użyciu środka chemicznego. Pozwala na to specjalny zbiornik na chemię, zamontowany z tyłu obudowy myjki ciśnieniowej. Umiejscowienie pojemnika przekłada się na łatwiejsze i szybsze uzupełnianie detergentu, z kolei spora pojemność zbiornika wiąże się przede wszystkim z mniejszą koniecznością uzupełniania o środek czyszczący.

Dla najwyższego komfortu użytkowania myjki ciśnieniowej, na lancy rozmieszczono specjalne wypustki, pozwalające przechować dysze i dające do nich szybki dostęp. Również na konstrukcji urządzenia rozmieszczono praktyczne haki oraz rączki, umożliwiające po zakończonej pracy odstawić pistolet z lancą czy przewód elektryczny. Tym samym ułatwiony jest transport myjki z jednego miejsca w drugie.

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - zbiornik na środki chemiczne

Lavor Vertigo 28 Plus - domowa myjka ciśnieniowa w klasie PRO

Myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus - półprofesjonalna myjka dla domu

Vertigo 28 Plus to wyróżniający się w rodzinie urządzeń Lavor model myjki ciśnieniowej. Przeznaczona do użytku domowego, myjka ta doskonale sprawdza się przy bardziej zaawansowanych pracach. Solidne, profesjonalnie wykonane podzespoły oraz akcesoria to gwarancja trwałości i żywotności. Poszukując efektywnej myjki ciśnieniowej dla mycia większych powierzchni, trudno przejść obojętnie obok Lavor Vertigo 28 Plus.

Za sprawą mosiężnej pompy, silnika indukcyjnego oraz wysokich parametrów, Vertigo 28 Plus doskonale sprawdzi się przy myciu:

 • samochodów osobowych,
 • busów,
 • pojazdów jednośladowych,
 • przyczepek samochodowych,
 • mniejszych sprzętów rolniczych
 • zabrudzonych maszyn
 • elewacji budynków,
 • podjazdów garażowych,
 • kostki brukowej,
 • ścieżek chodnikowych,
 • ścieżek ogrodowych,
 • patio, tarasów, balkonów,
 • mebli ogrodowych,
 • narzędzi ogrodowych.

Szczegóły produktu

Rodzaj silnika
Indukcyjny
Moc silnika
2800 W
Ciśnienie robocze
do 160 bar
Ciśnienie na turbolancy
do 250 (ew) bar
Wydajność tłoczenia
510 l/h
Rodzaj pompy
Mosiężna
Maksymalny czas pracy
1,5 h
Maksymalna temperatura wody
40°C
Podgrzewanie wody
nie
Filtracja wody
tak
Pobór wody z zewnętrznych zbiorników
tak
Długość węża
8 m
Zwijacz na wąż
tak / aktywny
Rodzaj węża
gumowy zbrojony
Dodatkowe
zbiornik na chemię, wymienne dysze kątowe, metalowe złącza, AUTO STOP, HEAT CONTROL
Waga
21 kg
Rodzaj gwarancji
door to door

W zestawie

 • myjka ciśnieniowa Lavor Vertigo 28 Plus
 • pistolet ciśnieniowy
 • lanca ciśnieniowa metalowa
 • dysze ciśnieniowe kątowe (x5)
 • dysza turbo
 • wąż ciśnieniowy gumowy 8 m
 • filtr wody
 • aktywna piana Car All [1 litr]
 • wosk osuszający Diamond Wax [1 litr]

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.