Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 z pianownicą, szczotką patio Cleaner i szczotką do felg
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 do domu i mycia samochodu
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 z wydajną pompą aluminiową i czasem pracy do 50 minut
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - tył obudowy z pojemnikiem na chemię i uchwytami na akcesoria
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe i blokada spustu
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zwijacz zintegrowany z myjką na wąż wysokociśnieniowy
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wąż wysokociśnieniowy o długości 10 metrów
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wygodne pokrętła sterujące myjką
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wyjmowany zbiornik na detergent
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zbiornik na środki chemiczne z wygodnym uzupełnianiem i systemem uszczelniającym
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - pojemny zbiornik na chemię
 • Wyprzedaż!
 • Pakiet
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 z pianownicą, szczotką patio Cleaner i szczotką do felg
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 do domu i mycia samochodu
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 z wydajną pompą aluminiową i czasem pracy do 50 minut
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - tył obudowy z pojemnikiem na chemię i uchwytami na akcesoria
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe i blokada spustu
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zwijacz zintegrowany z myjką na wąż wysokociśnieniowy
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wąż wysokociśnieniowy o długości 10 metrów
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wygodne pokrętła sterujące myjką
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - wyjmowany zbiornik na detergent
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zbiornik na środki chemiczne z wygodnym uzupełnianiem i systemem uszczelniającym
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - pojemny zbiornik na chemię

MYJKA CIŚNIENIOWA KANWOD 260 - ZESTAW XXL

Poszukując efektywnej i niedrogiej myjki ciśnieniowej dla domowego użytku warto zainteresować się modelem Kanwod 260.  Dobre parametry mycia oraz szereg praktycznych rozwiązań to tylko część zalet urządzenia, które warto zakupić z uwagi na:

 • wydajny silnik elektryczny,
 • moc 2200 W,
 • pompę aluminiową,
 • ciśnienie robocze do 160 bar,
 • przepływ wody do 468 l/h,
 • czas pracy do 50 minut,
 • system filtracji wody,
 • system samossący wody,
 • aktywny zwijacz na wąż,
 • lancę z dyszą wielostopniową,
 • zbiornik na chemię.

Zestaw XXL rozszerza wyposażenie podstawowe o pianownicę S.PRO, szczotkę do czyszczenia powierzchni płaskich i szczotkę do felg. Tym samym rośnie liczba zastosowań urządzenia.

Opis


wydajny silnik 2200 W

aluminiowa pompa

ciśnienie 260 (ew)bar

wydajność tłoczenia 468 l/h

dysza MultiJet i aktywny zwijacz

Kanwod 260 XXL - komplet do multizastosowań

Już w podstawowej wersji myjka ciśnieniowa Kanwod 260 zaskakuje profesjonalnymi rozwiązaniami takimi jak lancą MultiJet oraz aktywnym zwijaczem. Doskonałe pod kątem efektywności i wydajności mycia podzespoły z aluminiową pompą oraz silnikiem 2200 W, oferując ciśnienie do 260 (ew) bar na turbolancy wraz z wydajnością tłoczenia 468 l/h, zapewniają doskonałe warunki dla przydomowych prac.

Aby zwiększyć skuteczność czyszczenia dla wszystkich domowych zastosowań przygotowaliśmy specjalny zestaw XXL zawierający szczotkę do kostki brukowej i tarasów, pianownicę z szamponem samochodowym dla pianowania samochodów. Dodatkowe akcesoria maksymalizują osiągi myjki ciśnieniowej, a kupując je w zestawie dodatkowo sporo oszczędzasz!

Profesjonalny zestaw akcesoriów

Kupując myjkę ciśnieniową Kanwod 260 w specjalnym zestawie XXL otrzymujesz dodatkowe wyposażenie, zwiększające efektywność mycia. Są nimi:

 1. szczotka do kostki - dzięki obrotowej listwie z dyszami i włosiu pozwala na bezrozpryskowe mycie powierzchni płaskich i pionowych, m.in. tarasu, schodów, kostki i elewacji
 2. szczotka do felg - płaska konstrukcja i miękkie włosie pozwala dotrzeć w trudniejsze miejsca i doskonale doczyścić samochodowe felgi
 3. pianownica S.PRO - umożliwia regulację strumienia piany, zapewnia lepsze jej lepsze zbicie przy mniejszym zużyciu
 4. aktywna piana CAR ALL - skoncentrowany szampon samochodowy pomagający usunąć trudne zabrudzenia
Zestaw ze szczotką do kostki, felg i pianownicą

Dynamika pracy

Kanwod 260 posiada pod obudową wszystko, czego potrzeba myjce ciśnieniowej do wydajnej pracy przy domu czy samochodzie, z pompą aluminiową na czele.

Pompa aluminiowa i silnik

Mycie z temperamentem

Myjki ciśnieniowe do użytku domowego to urządzenia, w których producenci często idą na kompromis w kwestii stosowanych komponentów, czego przykładem są montowane pompy kompozytowe. Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 to model kryjący pod obudowa wzmocnioną pompę aluminiową oraz wydajny silnik elektryczny 2200 W, gwarantujące podwyższony standard pracy.

Pompa aluminiowa, jako jeden z najbardziej wrażliwych komponentów myjek ciśnieniowych, odznacza się większa żywotnością i możliwym czasem pracy na ciągłym uruchomieniu do 50-60 minut. Dzięki wzmocnionej konstrukcji, myjka osiąga świetne wartości ciśnienia i przepływu wody - kolejno do 160 bar / 260 (ew) bar oraz 468 l/h. Pozwala to na swobodne wykonanie standardowych prac wokół domu, ciesząc się znakomitymi efektami już po jednej pełnej pracy!

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - aluminiowa pompa

Różnorodność zastosowań

Jeden dla wszystkich

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 doskonale wypada w swojej klasie urządzeń. Pozytywnym zaskoczeniem jest pompa aluminiowa i solidne podzespoły, trwała konstrukcja, wielostopniowa lanca i zintegrowany zwijacz. Parametry urządzenia udowadniają, że myjka ciśnieniowa do zastosowań domowych nie musi wcale kosztować fortuny. Tym samym, Kanwod 260 świetnie sprawdzi się przy myciu:

 • samochodów osobowych,
 • pojazdów jednośladowych,
 • elewacji,
 • kostki brukowej,
 • ścieżek chodnikowych,
 • ścieżek ogrodowych,
 • tarasów,
 • balkonów i patio,
 • mebli ogrodowych,
 • narzędzi ogrodowych.
Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - przemyślana myjka do domu

Zasysanie wody ze zbiornika z filtracją

Myj bez ograniczeń

Zapewnienie stałego dostępu do wody poprzez sieć wodociągową potrafi utrudnić swobodną pracę z myjką ciśnieniową. Ulokowanie kranów nieraz uniemożliwia mycie znajdujących się po drugiej stronie domu tarasów, kostki brukowej czy elewacji.

Z tego też względu Kanwod 260 oferuje system poboru wody z zewnętrznych zbiorników, podparty systemem filtracji wody. Tym samym możliwe jest korzystanie z myjki ciśnieniowej praktycznie wszędzie, stosując jako źródło wody wiadro, z kolei zamontowany filtr zatrzyma niebezpieczne dla podzespołów mikrocząsteczki zanieczyszczeń.

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - filtracja wody

Rozwiązania na poziomie

Kanwod 260 wyróżnia świeże podejście do myjek domowych, co zaowocowało obecnością lancy MultiJet oraz zabezpieczeniom znanym z droższych modeli myjek ciśnieniowych.

Systemy zabezpieczeń

Dla bezawaryjnej pracy

Zasilane energią elektryczną silniki myjek ciśnieniowych narażone są na liczne przeciążone związane z ciągłością pracy urządzenia. Z tego też względu w modelu Kanwod 260 zastosowano specjalne zabezpieczenie - funkcję AUTO STOP.

System AUTO STOP polega na uruchomieniu pracy silnika dopiero w momencie naciśnięcia spustu na pistolecie. Analogicznie, jego zwolnienie powoduje zatrzymanie pracy myjki ciśnieniowej. Oparte na komunikacji pistoletu z silnikiem rozwiązanie pozwala z jednej strony przedłużyć żywotność komponentów wewnętrznych, z drugiej zaś ograniczyć niepotrzebny pobór energii elektrycznej.

Uzupełnieniem funkcji AUTO STOP jest blokada spustu, która w razie przerwy i pozostawienia myjki ciśnieniowej na zewnątrz chroni przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci i osoby niepowołane.

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zabezpieczenie przed przeciążeniem i blokada spustu

Dysza MultiJet

Szybka zmiana trybu mycia

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - lanca z dyszą wielostopniową

W myjce Kanwod 260 zrezygnono z kilku wymiennych dysz na rzecz jednej - wielostopniowej. Poprzez obracanie umieszczoną na końcu dyszą regulujemy szerokość strumienia wody, wpływając tym samym na siłę punktową i moc mycia. Wielostopniowa końcówka daje również możliwość przejścia w tryb pianowania - wystarczy wówczas wlać do zbiornika środek chemiczny.

Zastosowanie jednej wielostopniowej lancy z dyszą w znaczący sposób podnosi komfort korzystania z myjki ciśnieniowej, pozwalając na łatwą i płynną regulację trybu mycia bez konieczności robienia przerw i przełączania dysz.

Aktywny zwijacz i przemyślona obudowa

Łatwo i wygodnie

Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że mocne strony myjki ciśnieniowej Kanwod 260 kończą się jedynie na parametrach i lancy wielostopniowej, nie należy przy tym pomijać szeregu praktycznych rozwiązań. Wśród nich na pierwszy plan wysuwa się zintegrowany z myjką zwijacz, pozwalający na rozwijanie aż 10-metrowego (!) węża wysokociśnieniowego na bębnie w trakcie wykonywanej pracy. Rozwiązanie znane z drogich myjek ciśnieniowych znacząco podnosi komfort pracy z urządzeniem.

Kanwod 260 wyposażono również w specjalne wypustki, haki i kieszenie, służące do przechowania w trakcie przerw lub po zakończonej pracy lancy z pistoletem czy przewodu elektrycznego. Zamocowane koła pozwalają z kolei na łatwe przetransportowanie myjki ciśnieniowej z jednego miejsca w drugie.

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zintegrowany zwijacz i hak na kabel

Przemyślana konstrukcja

Na swoim miejscu

Myjka ciśnieniowa Kanwod 260 - zbiornik na środki chemiczne

W modelu Kanwod 260 zastosowano specjalny zbiornik na środki chemiczne, pozwalający - przy odpowiednim ustawieniu dyszy - na mycie chemią. Pojemnik mieści się na tylnej obudowie urządzenia, a jego pionowy kształt ułatwia wyjmowanie i uzupełnianie go o detergent.

Zamontowany w myjce ciśnieniowej Kanwod 260 zbiornik to przede wszystkim możliwość wygodnego mycia środkiem chemicznym. Jak się okazuje, wielu producentów urządzeń myjących pomija montaż pojemników, wymuszając na użytkownikach dodatkowy zakup lub korzystanie ze źródeł chemii na własną rękę.

Szczegóły produktu

Rodzaj silnika
Elektryczny
Moc silnika
2200 W
Ciśnienie robocze
do 160 bar
Ciśnienie na turbolancy
do 230 (ew) bar
Wydajność tłoczenia
do 468 l/h
Rodzaj pompy
Aluminiowa
Maksymalny czas pracy
50 minut
Maksymalna temperatura wody
40°C
Podgrzewanie wody
nie
Filtracja wody
tak
Pobór wody z zewnętrznych zbiorników
tak
Długość węża
10 m
Zwijacz na wąż
tak / aktywny
Rodzaj węża
kompozytowy
Dodatkowe
AUTO STOP, zbiornik na chemię,
Waga
13,4 kg
Rodzaj gwarancji
door to door
159 Przedmioty

W zestawie

 • myjka ciśnieniowa Kanwod 260
 • pistolet ciśnieniowy
 • lanca ciśnieniowa z dyszą wielostopniową
 • wąż wysokociśnieniowy 10 m
 • filtr wody
 • szczotka do kostki Patio Cleaner,
 • szczotka do felg płaska
 • pianownica zewnętrzna S.PRO
 • Aktywna piana CAR ALL [1 litr]

Komentarze (0)

Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt sięgnęli także po:

Produkt dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.