DMUCHAWY

Dmuchawy do liści

Twój ogród i ścieżki chodnikowe zasypała sterta liści? Bez obaw - z ofertą KT-24 szybko oczyścisz teren wokół domu z lekkich śmieci, zostawiając miotłę i grabie w ciemnym kącie.

Rodzaje zasilania

Elektryczna, spalinowa a może akumulatorowa

Pierwszym wyborem, przed jakim staje kupujący dmuchawę jest rodzaj zasilania. Decyzja powinna być podparta przede wszystkim wielkością powierzchni pracy i związanymi z tym ograniczeniami.

Dmuchawy elektryczne
Ekonomicznie

Z silnikiem elektrycznym

Proste w obsłudze oraz stosunkowo tanie w zakupie. Doskonale sprawdzają się na mniejszych ogródkach, gdzie wystarczy pojedynczy przedłużacz.
Dmuchawy spalinowe
Wydajnie

Z silnikiem spalinowym

Posiadające nieograniczony zasięg pracy. Jednostki 2-suwowe wymagają sporządzania mieszanki olejowo-paliwowej, są jednak wysoce wydajne w pracy oraz skuteczne.
Dmuchawy akumulatorowe
Nowocześnie

Z silnikiem akumulatorowym

Proste w obsłudze i ciche. Nie posiadają ograniczeń w postaci kabli, wymagają jednak regularnego ładowania baterii zasilających.

Dostępne funkcje

Działanie dmuchaw

Dostępne w ofercie sklepu kt-24.eu dmuchawy oferują kilka funkcji działania. Należą do nich:

  • wydmuch - podstawowy tryb pomagający szybko oczyścić powierzchnię z liści lub zebrać je w jedno miejsce
  • ssanie - tryb odkurzacza wykorzystuje dodatkowe gniazdo w dmuchawie oraz worek, umożliwiając natychmiastowe usunięcie liści z podłoża

Wszystkie z oferowanych urządzeń wyposażono w dodatkowy tryb rozdrabniania, który zmniejsza objętość wciąganego materiału.

Zalety dmuchaw

Czy warto?

Dmuchawy to wręcz niezbędne wyposażenie każdego domu lub firmy, które co roku borykają się z problemem zasypanych trawników i chodników stertą liści.

Rozwiązania te w pełni zastępują grabie czy miotły, którymi zamiecenie lub zagrabienie jest nie tylko czasochłonne, ale niejednokrotnie też niedokładne.

Produkt dodany do listy ulubionych
Produkt dodany do porównania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.